O restauraci

Vítejte,    

Restaurace Blatnice je jedna z nejstarších českých restaurací v centru Prahy , která Vám nabízí tradiční české speciality, které si můžete vychutnat v příjemném klimatizovaném prostředí.

K tradiční české restauraci samozřejmě patří i klasické české víno, a proto Vám můžeme nabídnout široký výběr moravských lahvových vín doplněný i výběrem vín sudových.Tato vína jsou k nám dovážena přímo z moravských vinic a to od společnosti BLATEL, a.s. se sídlem v Blatnici pod sv. Antonínem, která navazuje na dlouholetou tradici pěstování vinné révy.

Klasické české jídlo musíte zapít klasickým českým pivem a proto Vám nabízíme nejznámější české pivo značky Pilsner Urquell a to nejen světlou „dvanáctku“, ale také nepasterizovaný světlý Gambrinus „desítku“, ale i černého Kozla a polotmavého Mastra. Od roku 2002 nás totiž Plzeňský Prazdroj zařadil mezi V.I.P. restaurace, kterých je do roku 2005 v Praze pouze 9.

Restaurace Blatnice má kapacitu 123 míst k sezení a také 35-40 míst na letní zahrádce.  Kromě obědů a večeří jsou prostory restaurace vhodné například k uspořádání

Možnosti zamluvení obědů či večeří pro turistické skupiny domluvou.

Doufáme, že návštěva naší hospůdky bude patřit k Vašim příjemným zážitkům,
a že se k nám budete rádi vracet.

Na Vaši návštěvu se těší kolektiv restaurace Blatnice.